מוצרים:
מחיר:
לסל הקניות
הסל ריק                  0 ש"ח
search
חדש בקובץ פלוס! הזמנת תמונות על קנבס לכל מטרה בהזמנה אישית. מגוון רחב של דוגמאות.
פייסבוק
המדפיס

פרופיל החברה

קובץ פלוסחברת קובץ פלוס הינה החברה המובילה לדפוס אונליין באינטרנט. באתר ישנו מגוון רחב ומתחדש של עיצובים לכל עבודות הדפוס הנפוצות. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור עיצוב, להוסיף את פרטי החברה והלוגו, לשלוח לדפוס והעבודה תהיה מוכנה תוך שני ימי עבודה.


הכול תחת קורת גג אחת

אנו מדפיסים כרטיסי ביקור, ספרים, מעטפות, פולדרים, נייר מכתבים, פליירים, קטלוגים, אינסרטים, מגנטים, רול אפים, מתקני תצוגה, לוחות שנה, שמשוניות, קנבסים, הזמנות לאירועים, שנות טובות, חשבוניות ועוד.

כפיר דהאן - מנהל פיתוח עסקי וקשרי לקוחות

המחלקה הדיגיטלית
כוללת 5 מכונות פרודקשן חדשות מסוג קוניקה מינולטה וזירוקס, הפועלות בטכנולוגיה המדפיסה מט או מבריק על סוגי נייר שונים. 


מחלקת פורמט רחב

כוללת מדפסות אינג'קט ומדפסות סולבנטיות, המסוגלות להדפיס עד 3.20 ס"מ רוחב וללא הגבלת אורך, באיכות הגבוהה בעולם וברזולוציה של 2400 DPI . אנו מדפיסים על בד קנבס, מדבקות ויניל שקופות ואטומות, מדבקות רשת, שמשוניות, בד דגלים, בק לייט, נייר פוטו גלוסי, בד ציירים, נייר פוסטר, קאפה, חיתוך אותיות ומספרים בכל הצבעים ועוד.


מחלקת כריכה וגימורים

מבצעת את כל סוגי הגימורים הקיימים בתעשייה, כגון: קיפולים, למינציה, הדבקה חמה (בכל סוגי הכריכות), ספירלה ממתכת / פלסטיק, סיכות סרט, פינות עגולות, שטנץ, פויל, תפירת טבעות לשמשוניות ולדגלים, מסגור עץ, מסגור אלומיניום לקאפות, מתיחות על קנבס ועוד.


סטודיו לעיצוב גרפי

בניהול ארט דירקטור מוסמך ובשימוש באמצעים החדישים ביותר, לקבלת עיצוב גרפי איכותי ומקצועי.


עם לקוחותינו

נמנות חברות מהגדולות במשק.


בקרת איכות עם תו תקן

חברת קובץ פלוס מתחייבת למחיר הוגן ביחס לאיכות הגבוהה שנגזרת מהמחויבות לעמידה בתו התקן ISO 9001 . בהתאם לתו התקן הבינלאומי, המתייחס להבטחת איכות בכל שלבי מחזור המוצר, מרמת התכנון, הפיתוח, הייצור ועד לשירות ולתחזוקה. לנוהלי האיכות תפקיד חשוב ביצירת תרבות ארגונית ובהקניית נורמות ושיטות עבודה בחברה, כמו גם ביצירת מחויבות לאיכות ולמצוינות ובשיפור מתמיד באיכות וברמת השירות ללקוחות.


דאגה לכדור הארץ שלנו
חברת קובץ פלוס ממליצה ללקוחותיה להדפיס על נייר אקולוגי ממוחזר, מתוך דאגה לסביבה וליערות ההולכים ומתמעטים. כמו כן, אנו ממחזרים את כל הניירת הפנימית שלנו.


קשר עם הקהילה
חברת קובץ פלוס רואה חשיבות עליונה בטיפוח קשר עם הקהילה. אנו גאים בשיתוף הפעולה שלנו עם מחלקות הילדים בבתי החולים וולפסון ואיכילוב ובהעסקת עובדים עם לקויות שונות.


תודעת השירות הינה נכס צאן ברזל עבורנו.

 

כפיר דהאן
מנהל פיתוח עסקי
וקשרי לקוחות

תעודות והסמכות 

פייסבוק
כל הזכויות והתוכן באתר שמורים לקובץ פלוס ©

כתובת: הברזל 33 רמת החייל תל אביב. קומת הקרקע בחזית
טל': 036210905 | נייד: 0509118020, 0526720742 | פקס: 036210906 | דוא"לorder@kplus.co.il
‪Google+‬‏